Гранулювання паливних матеріалів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4599Ключові слова:
деревні відходи, гранулювання, брекитування, теплотворна здатність, густина.Анотація
У статті наведені результати досліджень по формувань паливних брикетів гранули (далі – ущільнених деревних відходів) з додаванням в'яжучого компонента. Отримані апроксимуванні результати щільності ущільнених деревних відходів відтиску. Наведена теплотворна здатність ущільнених деревних відходів від вмісту в'яжучого, апроксимуванної поліномінальної залежності 3 ступеня.Посилання
- Пономаренко П.И. Социально-экономические проблемы энергетики накануне нового века / Пономаренко П.И., Райхель Б.Л. // Философские, социальные и экономические проблемы современной экологии. Сборник Национальной горной академии Украины. — Днепропетровск — 1998. — С. 54—60.
- Гелетуха Г.Г. Обзор современных технологий сжигания древесины с целью выработки тепла и электроэнергии / Гелетуха Г.Г., Железная Т.А // Экотехнологии и ресурсосбережение. – 1998. - №6. С. 10 -18.
- Звіт про залишки і використання палива та паливно-мастильних матеріалів (форма №4-МТП) за 1998р./ Державний Комітети Статистики України. – Київ,2000. - С. 95;
- Утворення лісових відходів на Львівщині по ДЛГО “Львівліс”;
- Гелетуха Г.Г. Развитие биоэнергетики в Украине: состояние и перспективы. /Проблемы промышленной теплотехники / Гелетуха Г.Г. // V Международная конференция 22 – 26 мая 2007 г. – Киев. – с. 20 – 21;
- Прокіп А.В. Ефективність отримання енергії з деревини / Прокіп А.В. // Науковий вісник // Українського державного лісотехнічного університету. Випуск 14.1. - Львів,2004 с 181 – 184.
- Соуфера С. А. Биомасса как источник энергии / Соуфера С.А., Заборски О.Я. – М. : Мир, 1985. – 368с.
- Гелетуха Г.Г. Обзор современых технологий сжигания древесины с целью выроботки тепла и электроэнергии / Гелетуха Г.Г., Железная Т.А. // Экотехнологии и ресурсосбережение. – 1995. №5. – С. 16-18.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Мирослав Степанович Мальований, Роман Ярославович Бать
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.