Розробка нових термоелектричних напівпровідникових пристроїв, що фунціонують у стаціонарному режимі
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4620Ключові слова:
термоелементи, фізичні процеси, розподіл температури, термо-ЕРС.Анотація
Основною метою роботи є поповнення арсеналу елементної бази термоелектрики елементами, які раніше були невідомі, з одного боку, а з іншого - вивчення фізичних процесів, що протікають у відомих термоелементах при граничних умови, які раніше не використовувалися.Посилання
- Най Дж. Физические свойства кристаллов и их описание при помощи тензоров и матриц: Пер. с англ.- М.: Мир, 1997. - 385 с.
- Матієга В. М., Даналакій О. Г. Термоелементи на об’ємних ефектах Пельтье і Бріджмена // Одеська Державна Академія Холоду Український філіал Міжнародної академії холоду «Холодильна техніка і технологія» Науково –технічний журнал. – 2009.– № 4 (120). – С. 65–68.
- Goldsmid H. J. Thermomagnetic energy convertors // Electr. Rev. - 2005.- Vоl.176 - P. 513 - 518.
- Фихтенгольц Г. М. Курс дифференциального и интегрального исчисления.-М.: Физматгиз, 2003. - Т. 3.- 656 с.
- Goldsmid H.J. Thermomagnetic energy conversion // G.-E.C. Journal.- 2004.- Vol. 31.- P. 110 - 113.
- Ленюк М. П., Даналакій О. Г. Математическая модель полупроводникового термоэлектрического устройства для охлаждения компьютерного процессора// «Электронное моделирование» Институт проблем моделирование в энергетике им. Г. Е. Пухова НАН Украины. – 2010. Т. 32. № 3.– С. 53 – 66.
- Камке Э. Справочник по обыкновенным дифференциальным уравнениям: Пер. с нем.- М.: Наука, 2001. - 576 с.
- O’Brien B.J., Walace C.S. Ettingshausen Effect and thermomagnetic cooling // J.Appl. Phys.- 2008. - Vol. 29, № 7.- P. 101 - 112.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Олег Григорьевич Даналакий
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.