Особливості пористої структури електроосаджених матеріалів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4632Ключові слова:
пориста структура, електроосаджений матеріал, литий матеріал, водень.Анотація
Пориста структура електроосадженого матеріалу має усі характерні особливості пористої структури литого матеріалу, затверділого із рідкого стану у насиченому середовищі водню. Ідентичність орієнтації та форми пор в електроосадженому і литому матеріалах, ефекти коагуляції пор, припинення росту пор та зародження нових пор підтверджують справедливість явища фазоутворення електроосаджуваних матеріалів через стадію рідкого стану.Посилання
- Гирин, О. Особенности образования дефектов кристаллического строения электроосаждаемых металлов / Олег Гирин, Илья Ковенский [Текст] // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. – 2012. – T. 2, N 5(56). – С. 44-47. – Режим доступа : URL : http://journals.uran.ua/eejet/article/view/3731.
- Girin, O. B. Phase Transformations in the Metallic Materials being Electrodeposited and Their Application for the Development of Advanced Technologies for Anticorrosive Protection of Canned-Food Steel Sheet [Text] / O. B. Girin // Materials Science Forum. – 2007. – Vol. 561-565. – P. 2369-2372.
- Girin, O. B. Phase and Structure Formation of Metallic Materials Electrodeposited via a Liquid State Stage: New Experimental Proof [Text] / O. B. Girin // Defect and Diffusion Forum. – 2010. – Vol. 303-304. – P. 99–105.
- Шаповалов, В. И. Влияние водорода на структуру и свойства железоуглеродистых сплавов [Текст] : монография / В. И. Шаповалов. – М. : Металлургия, 1982. – 232 с.
- Шаповалов, В. И. Закономерности формирования структуры газоармированных материалов – газаров [Текст] / В. И. Шаповалов // Теория и практика металлургии. – 1997. – № 2. – С. 13–18.
- Поветкин, В. В. Структура электролитических покрытий [Текст] : монография / В. В. Поветкин, И. М. Ковенский. – М. : Металлургия, 1989. – 136с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Олег Борисович Гирин, Александр Леонидович Чуприна
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.