Моделювання процесу екструзійного формування полімерів з урахуванням ефекту пристінного ковзання
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.5931Анотація
Проведено чисельне моделювання з використанням експериментальних даних течії полімерних розплавів в ділянках каналів з урахуванням умови пристінного ковзання. Наведено деякі закономірності розподілу швидкостей та тиску в залежності від швидкості пристінного ковзання, показана доцільність використання уточнених граничних умовПосилання
- http://www.compuplast.com
- http://www.ikv-aachen.de
- http://www.fluent.com
- http://www.moldflow.com
- http://www.polycad.co.il
- Швед Н.П. Экспериментальная установка для исследования процессов переработки термопластов на каскадном экструдере// Химическое машиностроение. Республ. межведомств. научно-техн. сб.,- Киев,- Техніка,- вып. 29, с. 24-30.
- Бондаренко В. Н., Кочеров В. Л., Лукач Ю. Е. и др. Экструзионное оборудование для получения полимерных концетратов красителей// В кн.: "Создание прогрессивного оборудования для производства химических волокон".- Тез. докл. Всесоюзной научно-техн. конференции.- ч.I.- Чернигов.- 1982.- С. 104-105.
- Жданов Ю. А., Иванова Л. А., Рябинин Д. Д. Метод определения скорости скольжения и истинной кривой течения полимеров по неинвариантным реологическим характеристикам. Химическое машиностроение. Республ. межведомств. научно-техн. сб.,- Киев,- Техніка,- вып. 18, с. 50-57.
- Сахаров О.С., Щербина В.Ю., Гондлях О.В., Сівецький В.І. САПР. Інтегрована система моделювання технологічних процесів і розрахунку обладнання хімічної промисловості – К.: ТОВ “Поліграф Консалтинг”, 2006. – 156 с.
- Теплофизические и реологические характеристики полимеров: Справочник / Пахаренко В.А., Привалко В.П., Петрушенко Е.Ф., Хмеленко Г.И., Иванова Л.А. / Под ред. Ю.С. Липатова. – К.: Наукова думка, 1977. – 244 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Олександр Леонідович Сокольський, Юлія Володимирівна Бурла
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.