Система для збору і фіксації інформації про стан буксових вузлів рухомого складу
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.8939Ключові слова:
рухомий склад, буксовий вузол, підшипник, несправність, контроль.Анотація
У даній статті наведено класифікацію несправностей буксових вузлів. Запропоновано структурну схему системи збору та фіксації інформації про стан буксових вузлів залізничного рухомого складу. Обґрунтовано застосування діагностичних комплексів на лінійних залізничних станціях.Посилання
- Коновалов, А.И. Техническая диагностика транспортных средств [Текст] / А.И. Коновалов и др.; Неж. ун-т биотехномеории и природопользования Украины. – К. : Нижин: ЧП Лысенко Н.М., 2010. – 126 с.
- Мигаль, В.Д. Техническая диагностика автомобилей [Текст] : справ. Пособие : в 6 Т. / В.Д. Мигаль. т.3. Методы диагностирования. – Х. : Майдан, 2012. – 547 с.
- Нагорный, В.М. Техническая диагностика машин [Текст] : Учеб. пособ. / В.М. Нагорный. – Сумы : Сумской гос. ун-т, 2010. – 230 с.
- Махортова, Н.В Аналіз несправностей буксових вузлів і рекомендації до їхньої технічної діагностики [Текст] / Ю.Г. Вівденко, Н.В. Махортова, М.І. Спрягін // Проблеми та перспективи розвитку транспортних систем: техніка, технологія, економіка і управління : Тези доповідей другої науково-практичної конференції. – К. : КУЕТТ, 2004. – С. 18-19.
- Мамшанд. Напольные детекторы неисправностей подвижного состава / Мамшанд, С. Бахугуна // Железные дороги мира. – М. : ОАО «РЖД», 2000. – № 7. – С. 56-62.
- Хаушилд, Г. Автоматическая диагностика колесных пар с помощью системы ARGUS / Г. Хаушилд // Железные дороги мира. – М. : ОАО «РЖД», 2001. – № 12. – С. 36-42;
- Ваймер, Дж. Новое поколение устройств обнаружения греющихся букс и заклиненных колес. / Дж. Ваймер // Железные дороги мира. – М. : ОАО «РЖД», 2000. – № 1. – С. 54-57.
- Бадалян, В.Г. Ультразвуковая дефектометрия металлов с применением голографических методов [Текст] / В.Г. Бадалян, Е.Г. Базулин, А.Х. Вопилкин, Д.А. Кононов, П.Ф. Самарин, Д.С. Тихонов. – М. : Машиностроение, 2008. – 250 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Надежда Васильевна Махортова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.