Отримання низькощільних вуглецевих карбонізованих матеріалів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.9297Ключові слова:
вуглець-вуглецевий композиційний матеріал, карбонізація, пороутворювач, щільність, теплоізоляція.Анотація
Представлено результати досліджень по створенню низкощільного вуглець-вуглецевого композиційного матеріалу методом введення органічних пороутворювачів, що дозволяє одержувати матеріал із заздалегідь заданими властивостями. Матеріал, що одержують з успіхом може бути використаний у якості теплоізоляції для електровакуумної техніки.Посилання
- Фиалков, А. С. Углерод, межслоевые соединения и композиты на его основе [Текст] / А. С. Фиалков - М. : Аспект Пресс, 1997. - 714 с. - Библиогр. : с. 662-711. - 2000 экз. - ISBN 5-756701907.
- Мармер, Э. Н. Электропечи для термоакуумных процессов [Текст] / Э. Н. Мармер, С. Г. Мурованная, Ю. Э. Васильев; 2-е изд. перераб. и доп. - М. : Энергоатомиздат, 1991. - 232 с. - Библиогр. : с. 219-229. - ISBN 5-283-00597-6.
- Карпенко, А.В. Формирование заготовок углерод - углеродных композиционных материалов из водных суспензий [Текст] / В.А Скачков., С.С. Кудиевский, А.В. Карпенко, Р.А. Шаповалов // Металлургия : сб. науч. трудов. – Запорожье : ЗГИА, 1999. - Выпуск №2. - С. 82-87.
- Конкин, А. А. Углеродные и другие жаростойкие волокнистые материалы [Текст] / А. А. Конкин. - М. : Химия, 1974. - 376 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Анна Владимировна Карпенко, Виктор Алексеевич Скачков, Иван Федорович Червоный
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.