Комбінаторні рішення в задачі оптимізації топології систем гідроенергетичної утилізації промислових підприємств
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.9425Ключові слова:
комбінаторика, система гідроенергетичної утилізації, вторинні гідроенергоресурси.Анотація
В статті наводяться алгоритмічні та програмні засоби, розроблені для визначення оптимальної за обраним критерієм топології систем гідроенергетичної утилізації промислових підприємств із застосуванням алгоритмів комбінаторного об’єднання джерел вторинної води з центрами збору гідроресурсів.Посилання
- Кручинин, В.В. Методы построения алгоритмов генерации и нумерации комбинаторных объектов на основе деревьев И/ИЛИ : учеб. пособ. / Кручинин В.В. – Томск : В - Спектр, 2007. – 200 с.
- Kreher, D. L. Combinatorian algorithms: Generation, Enumaration and Search [Текст] / D. L. Kreher, D. S. Stinson. – CRC Press, 1998. – 329 p.
- Эндрюс, Г. Теория разбиений : учеб. пособ. [Текст] / Эндрюс Г. – М. : Наука, 1982. – 256 с.
- Вирт, Н. Алгоритмы и структуры данных [Текст] / Вирт Н.; пер. с англ. Л.Б. Подлесной. – М. : Мир, 1989. – 360 с.
- Риордан, Дж. Введение в комбинаторный анализ : учеб. для вузов [Текст] / Дж. Риордан ; пер. с англ. Л.Е. Садовского. – М. : Наука, 1963. – 138 с.
- Ерош, И.Л. Дискретная математика. Комбинаторика : учеб. пособ. [Текст] / Ерош И.Л. – М. : Мир, 2001. – 37 c.
- Раизер, Г. Дж. Комбинаторная математика учеб. для вузов [Текст] / Раизер Г. Дж. – М. : Наука, 1966. – 126 c.
- Андерсон, Д. Дискретная математика и комбинаторика : учеб. для вузов [Текст] / Д. Андерсон – М. : «Вильямс», 2006. – 960 с.
- Стенли, Р. Перечислительная комбінаторика : учебн. пособ. [Текст] / Р. Стенли. – М. : Мир, 1990. – 440 с.
- Рейнгольд, Э. Комбинаторные алгоритмы. Теория и практика : учеб. для вузов [Текст] / Рейнгольд Э., Нивергельт Ю., Део Н. – М. : Мир, 1980. – 476 с.
- Кнут, Д. Искусство программирования. Основные алгоритмы. Т. 1. 3 - е изд : учеб. пособ. [Текст] / Д. Кнут. – М. : Вильямс, 2006. – 720 с.
- Емеличев, В.А. Лекции по теории графов : учеб. пособ. [Текст] / [В.А. Емеличев, О.И. Мельников, В.И. Сарванов и др.]. – М. : Наука, 1990. – 384 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Віктор Леонідович Коваленко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.