Термінологію, яка використовується в самій назві журналу «Eastern-European Journal of Enterprise Technologies», - «передові технології», слід розуміти як синонім «промислові технології», бо це всі ті кращі ідеї із науки, які можуть бути впроваджені в промисловість. Адже отримання конкурентоспроможної промислової продукції високої якості базується на впровадженні високих технологій з різних самостійних сфер наукових досліджень, але об'єднаних загальним кінцевим результатом - готовим високотехнологічним виробом. Серед цих наукових сфер: інформаційні технології і системи управління, інженерія, енергетика та енергозбереження. Публікація наукових статей саме за цими напрямками і є основними «векторами» розвитку «Eastern-European Journal of Enterprise Technologies». Адже саме вони є тими напрямками наукових досліджень, результати яких можуть бути використані безпосередньо в сучасному промисловому виробництві: космічному та авіабудуванні, приладобудуванні, машинобудуванні, хімічній промисловості та металургії.

І саме тому вчені, пов'язані з сучасним виробництвом, мають можливість брати участь у трансфері технологій у промисловість, публікуючи результати своїх прикладних наукових досліджень. Промисловці, в свою чергу, можуть черпати науково-практичну інформацію з журналу - кожен за своїм напрямком:

  • фахівці з управління та інформатики - з томів «Інформаційні технології. Системи управління в промисловості», «Математика і кібернетика - прикладні аспекти»;
  • фахівці-механіки та конструктори - із тому «Прикладна механіка»;
  • фахівці-технологи - з томів «Виробничо-технологічні системи», «Прикладна фізика», «Технології органічних та неорганічних речовин», «Екологія» та «Матеріалознавство»;
  • фахівці-технологи та енергетики - із тому «Енергозберігаючі технології та обладнання».

Мета журналу - усунути той розрив, який виникає між новими науковими знаннями, які швидко з'являються,  і впровадженням їх у промисловість, що вимагає значно більшого часу. Промислові підприємства є активними передплатниками «Eastern-European Journal of Enterprise Technologies» та інженери з виробництва перевіряють практичну цінність тих наукових технологічних ідей, які рекомендуються до впровадження вченими-авторами «Eastern-European Journal of Enterprise Technologies».

Завданням журналу для досягнення поставленої мети є формування «наукової складової» трансферу сучасних технологій з науки в промисловість. Тому в статтях, що публікуються в журналі, акцент робиться і на наукову новизну, і на практичну цінність.

Реєстрація суб'єкта у сфері медіа: Рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення № 695 від 10.08.2023 р., протокол № 17 (ідентифікатор медіа R30-01134).

Анонси

The "Technology audit and production reserves" journal INVITES ║ Журнал "Технологічний аудит та резерви виробництва" ЗАПРОШУЄ

2025-01-27

In December 2024, the "Technology audit and production reserves" journal was accepted to ScopusWe are waiting for its title to appear in the new Title list.

Take advantage of the opportunity to submit an article to No. 1_2025 at "REASONABLE" price, which will be valid only for the first issues of this year.

Please contact us:
tarp.nauka@gmail.com, tapr@entc.com.ua
+380(50)3811077 (Viber/ Telegram/ WhatsApp)
+380(66)2463778

====================================================

У грудні 2024 журнал "Технологічний аудит та резерви виробництва" прийнято до ScopusЧекаємо появи його назви у новому Title list.

Скористайтесь можливістю подати статтю в №1_2025 за "БЮДЖЕТНОЮ" ціною, яка буде діяти лише для перших номерів цього року.

Звертайтеся:
tarp.nauka@gmail.com, tapr@entc.com.ua
+380(50)3811077 (Viber/ Telegram/ WhatsApp)
+380(66)2463778

Читати більше про The "Technology audit and production reserves" journal INVITES ║ Журнал "Технологічний аудит та резерви виробництва" ЗАПРОШУЄ

Поточний номер

Том 1 № 9 (133) (2025): Інформаційно-керуючі системи
Опубліковано: 2025-02-28

Інформаційно-керуючі системи

Переглянути всі випуски

При розробці положень видавничої політики журналу "Eastern-European Journal of Enterprise Technologies" редакція керувалася рекомендаціями Комітету з етики публікацій – Committee on Publication Ethics (COPE).